Ubytování v Järfälla

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Järfälla. Najděte si jeden z penziony a hostely přímo ve městě, nebo i v okolí Järfälla, kde najdeme města Sollentuna, Sollentuna, Skäl, Sundbyberg a Ölsta.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


2 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 2 1 

1. HOOM Home & Hotel 

Foto: HOOM Home & Hotel
Pokojů: 153
Hodnocení hostů
82 %

Located in Järfälla, HOOM Home & Hotel offers modern self-catering apartments with a balcony, kitchen and free WiFi. Guests enjoy free access to a fitness centre and sauna. The nearest airport is Bromma Airport, 15 km from the aparthotel.

Hotely v okolí Järfälla

V důsledku malého množství ubytovacích zařízení v Järfälla jsme rozšířili nabídku výsledků také o ubytování v blízkém okolí Järfälla. Tato další ubytovací zařízení jsou řazena dle vdálenosti od Järfälla.


2. Holiday home in Hesselby 

Foto: Holiday home in Hesselby
Lokalita: Stockholm
Vzdálenost: 3.7 km
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
96 %

Boasting barbecue facilities, Holiday home in Hesselby offers accommodation in Stockholm, 17 km from Stockholm City Hall and 17 km from Långholmen. Guests staying at this holiday home have access to free WiFi.

Pokoje

Studio
osoby477 - 1277 SEK za noc

2 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 2 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: